Tel:
32 323 04 77
32 323 05 94
Kom:
721 620 536
502 365 567
W koszyku produktów: 0, wartość: 0.00 zł
Tel:
32 323 04 77
32 323 05 94
Kom:
721 620 536
502 365 567
logo toppik
Zagęszczanie włosów
W PÓŁ MINUTY
Strona główna > Wszystkie > Couvre Mask Lotion 35ml
Couvre Mask Lotion 35ml
Żel zagęszczający włosy

Couvre to specjalny żel służący do zagęszczania rzadkich włosów. Może być stosowany zamiast lub razem z Toppikiem. W przypadku stosowania razem z Toppikiem, najpierw należy nanieść żel Couvre, a następnie mikrowłókna Toppik.

Couvre przeznaczony jest głównie dla osób z bardzo mocno przerzedzonymi włosami, kiedy to sam Toppik nie jest już w stanie zagęścić włosów. Wówczas pomocny może być właśnie żel Couvre, który wzmacnia działanie Toppika.

W przeciwności do Toppika,  Couvre nanosi się na włosy lekko wilgotne  za pomocą specjalne gąbeczki dołączonej do kosmetyku. Następnie należy odczekać aż włosy wyschną i je rozczesać. Wówczas staną się znacznie gęstsze. Jeśli nadal występują przerzedzenia, można zastosować mikrowłókna Toppik, a następnie spryskać włosy lakierem aby dodać im trochę więcej połysku.

Cena: 119.00 zł
Wybierz opcję:
ilość:

Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):

Cena 1szt przy zakupie 2szt: 118.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 118.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 117.50 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 117.00 zł


Opis produktu

Co to jest Couvre ?

Couvre to kosmetyk zagęszczający przerzedzone włosy, który działa podobnie jak Toppik. Różni się jednak od niego konsystencją, sposobem nałożenia i wyglądem. Couvre ma konsystencję pasty. Składa się głównie ze substancji pochodzenia roślinnego i innych naturalnych składników. Pełny skład kosmetyku podany jest na opakowaniu. Couvre jest zatwierdzony przez FDA, amerykańska federację zajmującą się bezpieczeństwem leków i kosmetyków i jest uznany jako bezpieczny do stosowania. Nie wywołuje alergii i nie podrażnia skóry głowy.  Może być stosowany codziennie przez długi okres czasu. Nie wpływa ani na przyrost włosów ani na ich wypadanie.

Przykładowe zdjęcia użytkownika:

Sposób użycia: 

Umyj włosy i osusz je ręcznikiem lub suszarką. Najlepiej żeby włosy pozostały lekko wilgotne. Wyciśnij niewielką ilość żelu Couvre na dołączony, specjalny aplikator. Zgnieć go w ten sposób, żeby żel równomiernie pokrył aplikator. Przeczesz włosy aplikatorem zawierającym pastę Couvre kilkukrotnie, co jakiś czas wyciskając na aplikator nową porcję żelu. Gdy włosy będą już równomiernie pokryte pastą, rozczesz je grzebieniem i zaczekaj do wyschnięcia lub wysusz suszarką. Po całkowitym wyschnięciu włosów, jeszcze raz je przeczesz. Zobaczysz jak staną się zdecydowanie gęstsze, a prześwity skóry głowy znikną.

Jak to działa ?

Pasta Couvre pokrywa łodygę włosa, usztywnia go i nawet kilkukrotnie zwiększa jego objętość. Specjalne składniki powodują, że pasta trzyma się włosów nawet przez kilka dni. Dzięki temu, po zastosowaniu kosmetyku, odnosi się wrażenie jakby włosów było znacznie więcej. Stają się one gęste i grube, a przerzedzenia i prześwity skóry głowy znikają. 

Dostępne kolory:

Najczęściej zadawane pytania

1. Kto może używać kosmetyku Couvre ?
Couvre jest całkowicie bezpiecznym kosmetykiem dla włosów i skóry głowy. Może więc go stosować każda osoba mająca problem z przerzedzonymi włosami

2. Czy można używać Couvre z środkami wzmacniającymi włosy, do wcierania w skórę głowy ?
Tak, nie ma żadnych przeciwskazań do używania żelu Couvre z wszystkimi środkami do wcierania w skórę głowy.

3. Jak usunąć że Couvre z włosów ?
Aby usunąć żel Couvre z włosów, wystarczy umyć je dowolnym szamponem.

4. Czy stosując żel Couvre można uprawiać sport i pocić się ?
Oczywiście. Włosy po zastosowaniu żelu są gęste i grube, a dodatkowo całkowicie odporne na deszcz, śnieg, silny wiatr czy nawet pot. Fryzura cały czas pozostaje gęsta, a włosy wyglądają naturalnie.